HPE Zerto – ciągłość ochrony danych

Zerto daje pewność, że jesteś przygotowany na atak „ransomware”. Jednocześnie może nawet pomóc w ustaleniu, kiedy atak się rozpoczął.

„Oprogramowanie złośliwe, tzw. ransomware to jedno z największych zagrożeń dla firm i organizacji na całym świecie. Przy tym zarówno samo zagrożenie, jak i koszty ataków „ransomware” stale rosną. Jeśli nie jesteś przygotowany na atak, jesteś narażony na trwające długie godziny czy nawet dni przestoje, utratę danych i dotkliwe straty reputacji „ w mediach. Zachowanie konkurencyjności, a nawet samo przetrwanie biznesu w następnej dekadzie, wymaga potraktowania „ransomware” nie tylko jako kolejnego cyberzagrożenia, ale jako potencjalnej prawdziwej katastrofy” – oceniają specjaliści Zerto, inteligentnego rozwiązania
do ochrony i zabezpieczeń .

Eksperci ds. cyberbezpieczeństwa przewidują że do 2031 r. częstotliwość ataków ransomware i wynikające z nich koszty będą rosły w całej światowej gospodarce.

Dlaczego warto skorzystać z inteligentnych rozwiąń cyberbezpieczeństwa?

Zerto, firma należąca do Hewlett Packard Enterprise, zapewnia firmom i organizacjom na całym świecie najlepsze wskaźniki RTO (Recovery Time Objective) i RPO (Recovery Point Objective), bez względu na skalę działalności. Zerto wyróżnia się na tle innych rozwiązań do odtwarzania danych tym, że zapewnia ciągłą replikację danych. Jest to możliwe dzięki użyciu unikalnej technologii opartej na dzienniku zmian, dostosowaniu odtwarzania do poszczególnych aplikacji, niezmiennym kopiom danych, automatyzacji odtwarzania, wieloplatformowej elastyczności, możliwości nieinwazyjnego testowania DR, raportowaniu i analityce.

Wypróbuj ZERTO TERAZ

Uwolnij się od strachu przed ransomware. Zapewnij ochronę swoim danym.

Zapytaj eksperta i napisz do nas:

biuro@oxygenit.pl

Facebook
LinkedIn
Email
Print

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewiętnaście − 7 =