loader
banner
O nas

Wspieramy biznes przez nowoczesne technologie

Naszym celem jest mądre i skuteczne wspieranie biznesu poprzez nowoczesne technologie. Oferujemy naszym Klientom, rozwiązania Business Intelligence oparte o machine learning, rozwiązania w zakresie platform IT, oraz ekspercką pomoc w zakresie konsumpcji IT. Stale pracujemy nad rozwojem i poszerzaniem kompetencji naszego zespołu. Dzięki temu na przestrzeni 12 lat naszej działalności każdy rok przynosił nam znaczące wzrosty, co zaowocowało dwukrotnie nagrodą Gazele Biznesu.

img
JAK DZIAŁAMY

Jak pracujemy z klientami

img
img

Partnerstwo

Współpracę z Klientami opieramy na partnerstwie. Każdorazowo rozpoczynamy od dokładnego zrozumienia potrzeb biznesu. Większość naszych Klientów pozostaje z nami przez lata, traktując nas jak zaufanych doradców, którzy mądrze i z zaangażowaniem wspierają ich biznesy.

img

Doświadczenie

Przez 12 lat działania na rynku pracowaliśmy z największymi i najbardziej wymagającymi klientami oraz czołowymi producentami technologii. Realizowaliśmy rarówno duże projekty informatyczne z największymi przedsiębiorstwami czy instytucjami, jak i wdrożenia z firmami mniejszymi, w których optymalizacje IT często pozwalają na szybkie i znaczące wzrosty w biznesie.

img

Kompleksowa obsługa

Służymy pomocą na wielu poziomach: dostarczamy i wdrażamy rozwiązania IT, wspieramy strategiczne projektowanie procesów i zasobów, wdrażamy Business Intelligence, doradzamy Klientom przy wyborze optymalnej platformy sprzętowej i oprogramowania

img
Partnerzy i klienci

Współpracujemy z liderami w dziedzinie biznesu i technologii