Rozwiązania Chmurowe dla Firm

W erze szybkiego rozwoju technologii, średnie i duże przedsiębiorstwa muszą być elastyczne i innowacyjne, by zachować konkurencyjność. Rozwiązania chmurowe są kluczowym narzędziem do osiągania tego celu. 

Nasi inżynierowie, uwzględniając potrzeby Klienta i dostępne możliwości projektują optymalne rozwiązania:  wdrażają dla Klientów chmury prywatne, publiczne i hybrydowe. 

 

oxygen it rozwiązania chmurowe

Zwiększymy Twoją konkurencyjność

Infrastruktura informatyczna stanowi nieodłączny element większości przedsiębiorstw, jednak inwestycje w jej zakup i utrzymanie niosą za sobą znaczne wydatki. Usługi oparte na chmurze obliczeniowej umożliwiają organizacjom zwiększenie elastyczności oraz wydajności kluczowych procesów biznesowych przy jednoczesnym obniżeniu ogólnych kosztów funkcjonowania środowiska IT.

 

Przedsiębiorstwa korzystające z rozwiązań chmurowych są zazwyczaj bardziej zwinne, co pozwala im szybciej reagować na zmieniające się warunki rynkowe i wyprzedzać konkurencję. 

 

W zależności od potrzeb i możliwości firmy mogą decydować się na chmury prywatne zapewniające większą kontrolę lub publiczne, których zaletą jest większa elastyczność. Nasi inżynierowie często wdrażają model hybrydowy – doradzając gdzie ulokować poszczególne elementy infrastruktury. 

 

 

Cloud

Zakres naszych usług

Chmura prywatna

Inżynierowie OxygenIT opracują i wdrożą chmurę prywatną dopasowaną do Twoich potrzeb. Chmura prywatna zapewnia największą kontrolę i pozwala zachować najwyższe bezpieczeństwo.

Chmura publiczna

Wykorzystanie chmury publicznej pozwala na znacznie większą elastyczność kosztową. Zdejmuje z przedsiębiorstwa konieczność budowy i utrzymania infrastruktury.

Chmura hybrydowa

Najczęściej wybieranym rozwiązaniem jest połączenie Chmury prywatnej i publicznej i budowa rozwiązań Mulit Cloud, zwanych również chmurą hybrydową.