Buduj z nami przyszłosć IT

Dołącz do Dynamicznego Zespołu Oxygen IT

 

Dołączając do zespołu Oxygen IT, dołączasz do zgranej społeczności, w której cenimy zaangażowanie i kreatywność, ale rozumiemy też jak istotny jest work – life balance. 

 

 

W Oxygen IT innowacje są w naszym DNA, dlatego dbamy, by nasi pracownicy mieli dostęp do najnowszej wiedzy i rozwiązań. Stale inwestujemy w szkolenia i poszerzanie wiedzy naszych zespołów. 

 

A ponieważ rozumiemy jak istotna jest równowaga, poza tradycyjnymi benefitami takimi jak prywatna opieka zdrowotna czy karta Medicover Sport, zapewniamy naszym pracownikom elastyczność w doborze miejsca i czasu pracy. 

0 +
Zadowolonych klientów
0 +
Przeprowadzonych projektów
0 +
Lat na rynku
Aktalne oferty

Dołącz do Oxygen IT i razem z nami kształtuj przyszłość technologii

Oferty pracy

Dołącz do naszego zespołu i zacznij pracę w zgranym zespole najlepszych inżynierów. W Oxygen IT szukamy pasjonatów, którzy chcą być częścią dynamicznie rozwijającej się organizacji, wyznaczającej nowe standardy w branży IT. Kliknij i zobacz aktualne oferty

Staże i praktyki

Rozpocznij swoją karierę w świecie technologii razem z Oxygen IT! Nasz program stażowy oferuje niepowtarzalną okazję do nauki od najlepszych w branży i zdobycia praktycznego doświadczenia.