kasiasz_None_6c726e5a-0ff0-4414-9195-3281618dcacb

Eksperci od EDC

Liczba danych powstających każdego dnia rośnie wykładniczo od lat. Szacuje się, że do 2025 ilość tworzonych danych osiągnie poziom 181 ZYGA BAJTÓW (ok. bilion gigabajtów).

W erze gospodarki cyfrowej enterprise data center to serce i mózg każdej firmy. OxygenIT jak sama nazwa wskazuje dostarcza tym kluczowym częściom firmy niezbędny tlen.

Nasi inżynierowie ds. rozwiązań, chętnie doradzą w zakresie dostarczania najlepszego rozwiązania infrastrukturalnego od wielu dostawców, aby zapewnić Ci najlepsze rozwiązanie.

Od kilkunastu lat oferujemy naszym Klientom najlepsze doradztwo i rozwiązania w zakresie EDC – zarówno na poziomie infrastruktury jak i procedur. Nasze rozległe doświadczenie we współpracy z firmami różnej wielkości i o różnej specyfice pozwala nam sprawnie oceniać i prognozować potrzeby Klientów i elastycznie dopasowywać do nich oferowane rozwiązania.

Zaufali nam liderzy najbardziej technologicznie zaawansowanych branż jak: branża telekomunikacyjna, finansowa, czy przemysł, instytucje publiczne Miasto Stalowa Wola, Zakład Obsługi Systemu Monitoringu m.st Warszawy a także mniejsi partnerzy, którzy poszukiwali wiarygodnego i solidnego partnera IT.

Dzięki różnorodnemu doświadczeniu wiemy, że potrzeby i możliwości Klientów są bardzo różne, dlatego pracujemy elastycznie – każdorazowo dostosowując ofertę do potrzeb Klienta. Dla każdej z usług oferujemy całościową obsługę: od konsultingu, analizy potrzeb i projektu rozwiązań i procedur, poprzez dostawy sprzętu i oprogramowania aż po wdrożenie i support wprowadzonych rozwiązań. Każdorazowo jednak to Klient decyduje, które elementy naszego wsparcia są mu niezbędne.

Nasze specjalizacje

Oferujemy

Platformy sprzętowe
Konteneryzację