loader
banner
img

Eksperci od EDC

Liczba danych powstających każdego dnia rośnie wykładniczo od lat. Szacuje się, że do 2025 ilość tworzonych danych osiągnie poziom 181 ZYGA BAJTÓW (ok. bilion gigabajtów).

W erze gospodarki cyfrowej enterprise data center to serce i mózg każdej firmy. OxygenIT jak sama nazwa wskazuje dostarcza tym kluczowym częściom firmy niezbędny tlen.

Nasza oferta:

Od 12 lat oferujemy naszym Klientom najlepsze doradztwo i rozwiązania w zakresie EDC – zarówno na poziomie infrastruktury jak i procedur. Nasze rozległe doświadczenie we współpracy z firmami różnej wielkości i o różnej specyfice pozwala nam sprawnie oceniać i prognozować potrzeby Klientów i elastycznie dopasowywać do nich oferowane rozwiązania.

Zaufali nam liderzy najbardziej technologicznie zaawansowanych branż jak: branża telekomunikacyjna, finansowa, czy przemysł, instytucje publiczne Miasto Stalowa Wola, Zakład Obsługi Systemu Monitoringu m.st Warszawy a także mniejsi partnerzy, którzy poszukiwali wiarygodnego i solidnego partnera IT

Dzięki różnorodnemu doświadczeniu wiemy, że potrzeby i możliwości Klientów są bardzo różne, dlatego pracujemy elastycznie – każdorazowo dostosowując ofertę do potrzeb Klienta. Dla każdej z usług oferujemy całościową obsługę: od konsultingu, analizy potrzeb i projektu rozwiązań i procedur, poprzez dostawy sprzętu i oprogramowania aż po wdrożenie i support wprowadzonych rozwiązań. Każdorazowo jednak to Klient decyduje, które elementy naszego wsparcia są mu niezbędne.

Oferujemy:

  • Platformy Sprzętowe
  • Systemy do wirtualizacji
  • Konteneryzację
  • Rozwiązania multi-cloud
  • Systemy bezpieczeństwa