oxygen logo primary white text

Automatyzacja

Automatyzacja procesów biznesowych umożliwia firmom osiągnięcie wyższego poziomu efektywności, skracając czas wykonywania rutynowych zadań. 

Dzięki automatyzacji procesów biznesowych firmy mogą zaoferować swoim Klientom krótszy czas realizacji a pracownikom pozwala skupić się na kreatywnych inicjatywach. 

Automatyzacja procesów biznesowych szczególnie często stosowana jest w obszarach:  księgowość, logistyka,  obsługa klienta, centra usług wspólnych, HR, produkcja. 

Oxygen IT AUTOMATION

Zalety Automatyzacji Biznesowej

Oszczędność Czasu i Kosztów:

Automatyzacja pozwala na szybsze i bardziej efektywne wykonywanie zadań, co przekłada się na oszczędność czasu i zasobów.

Redukcja Błędów:

Procesy zautomatyzowane są mniej podatne na ludzkie błędy. 

Zwiększenie Efektywności:

Eliminacja rutynowych zadań pozwala pracownikom skupić się na bardziej wartościowych inicjatywach.

Szybsza Reakcja na Zmiany:

Zautomatyzowane procesy pozwalają na szybką adaptację do zmieniających się warunków rynkowych.

 

AUTOMATION

Zakres naszych usług

Analiza Procesów Biznesowych

Nasi specjaliści przeprowadzają szczegółową analizę procesów w Twojej firmie, identyfikując obszary, w których automatyzacja pozwoli na oszczędność czasu, zasobów lub zminimalizuje ryzyko błędu.

Projektowanie i wdrożenie rozwiązań automation

Opracowujemy spersonalizowane rozwiązania, które integrują się z istniejącymi systemami, zapewniając płynne działanie procesów biznesowych. Poprowadzimy cały proces: przygotujemy dokumentację, opracujemy workflow, zamówimy licencje i wdrożymy opracowane rozwiązania.

Testowanie, Optymalizacja, Run management

Nasi eksperci prowadzą kompleksowe testy, zapewniając, że rozwiązania automatyzacyjne działają sprawnie i efektywnie. Dodatkowo na życzenie klienta zapewniamy stałą obsługę rozwiązań automatyzacyjnych. W takim modelu, bazując na danych, jesteśmy w stanie dalej optymalizować procesy jeszcze po wdrożeniu, uzyskując dodatkowe oszczędności.

Szkolenia i wsparcie

Oxygen IT oferuje szkolenia dla personelu, aby zapewnić płynne wdrożenie rozwiązań automatyzacyjnych. Ponadto, nasz zespół techniczny jest zawsze gotowy do udzielenia wsparcia w razie potrzeby.

AUTOMATION

Zakres naszych usług

Analiza Procesów Biznesowych

Nasi specjaliści przeprowadzają szczegółową analizę procesów w Twojej firmie, identyfikując obszary, w których automatyzacja pozwoli na oszczędność czasu, zasobów lub zminimalizuje ryzyko błędu