Automatyzacja

Automatyzacja procesów biznesowych umożliwia firmom osiągnięcie wyższego poziomu efektywności, skracając czas wykonywania rutynowych zadań. 

Dzięki automatyzacji procesów biznesowych firmy mogą zaoferować swoim Klientom krótszy czas realizacji a pracownikom pozwala skupić się na kreatywnych inicjatywach. 

Automatyzacja procesów biznesowych szczególnie często stosowana jest w obszarach:  księgowość, logistyka,  obsługa klienta, centra usług wspólnych, HR, produkcja. 

Oxygen IT AUTOMATION

Zalety Automatyzacji Biznesowej

Oszczędność Czasu i Kosztów:

Automatyzacja pozwala na szybsze i bardziej efektywne wykonywanie zadań, co przekłada się na oszczędność czasu i zasobów.

Redukcja Błędów:

Procesy zautomatyzowane są mniej podatne na ludzkie błędy. 

Zwiększenie Efektywności:

Eliminacja rutynowych zadań pozwala pracownikom skupić się na bardziej wartościowych inicjatywach.

Szybsza Reakcja na Zmiany:

Zautomatyzowane procesy pozwalają na szybką adaptację do zmieniających się warunków rynkowych.

 

AUTOMATION

Zakres naszych usług

Analiza Procesów Biznesowych

Nasi specjaliści przeprowadzają szczegółową analizę procesów w Twojej firmie, identyfikując obszary, w których automatyzacja pozwoli na oszczędność czasu, zasobów lub zminimalizuje ryzyko błędu.

Projektowanie i wdrożenie rozwiązań automation

Opracowujemy spersonalizowane rozwiązania, które integrują się z istniejącymi systemami, zapewniając płynne działanie procesów biznesowych. Poprowadzimy cały proces: przygotujemy dokumentację, opracujemy workflow, zamówimy licencje i wdrożymy opracowane rozwiązania.

Testowanie, Optymalizacja, Run management

Nasi eksperci prowadzą kompleksowe testy, zapewniając, że rozwiązania automatyzacyjne działają sprawnie i efektywnie. Dodatkowo na życzenie klienta zapewniamy stałą obsługę rozwiązań automatyzacyjnych. W takim modelu, bazując na danych, jesteśmy w stanie dalej optymalizować procesy jeszcze po wdrożeniu, uzyskując dodatkowe oszczędności.

Szkolenia i wsparcie

Oxygen IT oferuje szkolenia dla personelu, aby zapewnić płynne wdrożenie rozwiązań automatyzacyjnych. Ponadto, nasz zespół techniczny jest zawsze gotowy do udzielenia wsparcia w razie potrzeby.

AUTOMATION

Zakres naszych usług

Analiza Procesów Biznesowych

Nasi specjaliści przeprowadzają szczegółową analizę procesów w Twojej firmie, identyfikując obszary, w których automatyzacja pozwoli na oszczędność czasu, zasobów lub zminimalizuje ryzyko błędu