Młodszy inżynier wsparcia sprzedaży / Presales engineer

Twój zakres obowiązków

Aktywna współpraca z działem handlowym, światowymi producentami oferowanych przez firmę rozwiązań oraz Klientami firmy,

Wsparcie pre-sales dla działu handlowego, wsparcie w opracowaniu ofert handlowych,

Analiza wymagań technicznych Klientów, identyfikacja potrzeb pod kątem technicznym,

Stałe podnoszenie wiedzy nt. oferowanych przez firmę rozwiązań i technologii,

Weryfikacja zapisów zapytań ofertowych, przetargów, dokumentów zakupowych, dobór optymalnych rozwiązań,

Ocena pracochłonności wdrożenia proponowanych rozwiązań,

Realizowanie procesu sprzedaży i przygotowywanie ofert dla Klientów wg obowiązujących standardów w firmie

Prowadzenie prezentacji technicznych oraz udział w promowaniu produktów i usług firmy.

Nasze wymagania

Zdolność do szybkiego uczenia się nowych zagadnień,

Kreatywność i motywacja do rozwoju w obszarze technologii IT,

Gotowość do prowadzenia prezentacji technicznych,

Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

Łatwość nawiązywania relacji

Profesjonalizm i wysoka kultura osobista

Komunikatywność

Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

Prawo jazdy kat. B

Co oferujemy

Pracę w zgranym, ciekawym zespole

Możliwość nauki i dostęp do najnowszej wiedzy rynkowej

Elastyczne godziny pracy

Pracę w modelu hybrydowym

Prywatną opiekę zdrowotną

Kartę Medicover Sport

Brzmi interesująco?