Oxygen IT

IT Powering your business growth

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

13
LAT DOŚWIADCZENIA
Zaufali nam
Nasze specjalizacje

Co robimy

Business Intelligence

Oferujemy kompleksową usługę w obszarze Business Intelligence nastawionego na rozwój biznesu

Enterprise Data Centre

Od 13 lat oferujemy naszym Klientom najlepsze doradztwo i rozwiązania w zakresie EDC – zarówno na poziomie infrastruktury jak i procedur

Konsumpcja IT

Oferujemy wsparcie na każdym etapie budowy, instalacji i administracji EDC. Podejmujemy zarówno złożone projekty jak i proste prace administracyjne czy utrzymaniowe.

Elastyczne modele rozliczeń

OxygenIT proponuje rozwiązania oparte na bardzo elastycznych modelach. Klient może zdecydować się na modele Xaas (cloud as a service, infrastructure as a service, platform as a service itd), leasing, cloud on premise. Żeby umożliwić optymalne dopasowanie zasobów dajemy Klientom możliwość wyboru umów elastycznych, które pozwalają na zwiększanie wykorzystywanych zasobów w miarę rozwoju potrzeb biznesu.

nasze wartości

Wspieramy biznes przez nowoczesne technologie

Naszym celem jest mądre i skuteczne wspieranie biznesu poprzez nowoczesne technologie. Oferujemy naszym Klientom, rozwiązania Business Intelligence oparte o machine learning, rozwiązania w zakresie platform IT, oraz ekspercką pomoc w zakresie konsumpcji IT
Partnerstwo
Współpracę z Klientami opieramy na partnerstwie. Każdorazowo rozpoczynamy od dokładnego zrozumienia potrzeb biznesu. Dzięki takiemu podejściu pomagamy nie tylko optymalizować ale i rozwijać firmy naszych Klientów.
Doświadczenie
Przez 13 lat działania na rynku pracowaliśmy z największymi i najbardziej wymagającymi Klientami oraz czołowymi producentami technologii

Kompleksowa obsługa
Działamy na wielu poziomach:
✓ wdrażamy rozwiązania Business Intelligence,
✓ dostarczamy i wdrażamy rozwiązania IT,
✓ wspieramy strategiczne projektowanie procesów,
✓ oferujemy wsparcie we wdrażaniu wypracowanych rozwiązań,
- doradzamy Klientom przy wyborze optymalnej platformy sprzętowej i oprogramowania
0
Przeprowadzonych projektów
0
Zadwolonych klientów
0 +
lat doświadczenia
Business Intelligence

Wykorzystaj moc danych z OxygenIT

1
Identyfikacja danych i ocena potencjału biznesowego

Pokazujemy jak dzięki wykorzystaniu konkretnych danych nasi klienci mogą wdrażać optymalizacje pozwalające na zwiększanie obrotów, wzrost zysków, czy bardziej efektywne działanie.

Proponujemy rozwiązania AI i machine learning umożliwiające prognozowanie przyszłych zachowań konsumenckich czy rozwój rynku

2
Budowa platformy analitycznej

Dla zwiększenia efektywności działań naszych Klientów, wykorzystujemy rozwiązania IT, by łączyć wszystkie możliwe dane, zarówno ustrukturyzowane jaki i nieustrukturyzowane, tworzone wewnątrz organizacji jak i możliwe do pozyskania z zewnątrz, w ramach ujednoliconej platformy analitycznej .

3
Stworzenie modeli analitycznych AI

W oparciu o modele Sztucznej Inteligencji (Artificial Intelligence), algorytmy uczenia maszynowego (machine learning, deep learning) wyciągamy wnioski pozwalające podejmować trafniejsze decyzje, działać szybciej i zminimalizować ryzyka.

Jak możemy wesprzeć Twój biznes?

Analiza danych
Usługi supportowe
Przestrzeń dyskowa
Backup
Zarządzanie płatnościami
Raportowanie
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
+48 22 280 94 00

Opinie

Klienci i partnerzy o nas