Oxygen IT

Oddech innowacji

Wspieramy rozwój biznesu dzięki efektywnemu wykorzystania danych

Zaufali nam
Nasze specjalizacje

Co robimy

Business Intelligence

Oferujemy kompleksową usługę w obszarze Business Intelligence nastawionego na rozwój biznesu

Enterprise Data Centre

Od 13 lat oferujemy naszym Klientom najlepsze doradztwo i rozwiązania w zakresie EDC – zarówno na poziomie infrastruktury jak i procedur

Konsumpcja IT

Oferujemy wsparcie na każdym etapie budowy, instalacji i administracji EDC. Podejmujemy zarówno złożone projekty jak i proste prace administracyjne czy utrzymaniowe.

Elastyczne modele rozliczeń

OxygenIT proponuje rozwiązania oparte na bardzo elastycznych modelach. Klient może zdecydować się na modele Xaas (cloud as a service, infrastructure as a service, platform as a service itd), leasing, cloud on premise. Żeby umożliwić optymalne dopasowanie zasobów dajemy Klientom możliwość wyboru umów elastycznych, które pozwalają na zwiększanie wykorzystywanych zasobów w miarę rozwoju potrzeb biznesu.

nasze wartości

Wspieramy biznes przez nowoczesne technologie

Naszym celem jest mądre i skuteczne wspieranie biznesu poprzez nowoczesne technologie. Oferujemy naszym Klientom, rozwiązania Business Intelligence oparte o machine learning, rozwiązania w zakresie platform IT, oraz ekspercką pomoc w zakresie konsumpcji IT
Partnerstwo
Współpracę z Klientami opieramy na partnerstwie. Każdorazowo rozpoczynamy od dokładnego zrozumienia potrzeb biznesu. Dzięki takiemu podejściu pomagamy nie tylko optymalizować ale i rozwijać firmy naszych Klientów.
Doświadczenie
Przez 13 lat działania na rynku pracowaliśmy z największymi i najbardziej wymagającymi Klientami oraz czołowymi producentami technologii

Kompleksowa obsługa
Działamy na wielu poziomach:
✓ wdrażamy rozwiązania Business Intelligence,
✓ dostarczamy i wdrażamy rozwiązania IT,
✓ wspieramy strategiczne projektowanie procesów,
✓ oferujemy wsparcie we wdrażaniu wypracowanych rozwiązań,
- doradzamy Klientom przy wyborze optymalnej platformy sprzętowej i oprogramowania
0
Przeprowadzonych projektów
0
Zadwolonych klientów
0 +
lat doświadczenia
Business Intelligence

Wykorzystaj moc danych z OxygenIT

1
Identyfikacja danych i ocena potencjału biznesowego

Pokazujemy jak dzięki wykorzystaniu konkretnych danych nasi klienci mogą wdrażać optymalizacje pozwalające na zwiększanie obrotów, wzrost zysków, czy bardziej efektywne działanie.

Proponujemy rozwiązania AI i machine learning umożliwiające prognozowanie przyszłych zachowań konsumenckich czy rozwój rynku

2
Budowa platformy analitycznej

Dla zwiększenia efektywności działań naszych Klientów, wykorzystujemy rozwiązania IT, by łączyć wszystkie możliwe dane, zarówno ustrukturyzowane jaki i nieustrukturyzowane, tworzone wewnątrz organizacji jak i możliwe do pozyskania z zewnątrz, w ramach ujednoliconej platformy analitycznej .

3
Stworzenie modeli analitycznych AI

W oparciu o modele Sztucznej Inteligencji (Artificial Intelligence), algorytmy uczenia maszynowego (machine learning, deep learning) wyciągamy wnioski pozwalające podejmować trafniejsze decyzje, działać szybciej i zminimalizować ryzyka.

Jak możemy wesprzeć Twój biznes?

Analiza danych
Usługi supportowe
Przestrzeń dyskowa
Backup
Zarządzanie płatnościami
Raportowanie
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
+48 22 280 94 00
opinie

Klienci i partnerzy o nas