Zapewniamy kompleksową obsługę IT

Znalezienie najlepszych programistów administratorów i architektów jest zadaniem trudnym, kosztownym a niejednokrotnie zupełnie nie skalowalnym. Dlatego oferujemy kompleksową obsługę IT. 


Nasi eksperci są do Państwa dyspozycji na każdym etapie budowy, instalacji i administracji EDC.


Podobnie jak w innych obszarach nasza ofertę tu budujemy modułowo – to Klient decyduje w jakim zakresie chce skorzystać z naszego wsparcia. Prowadzimy zarówno złożone projekty jak i proste prace administracyjne czy utrzymaniowe. 

Wspieramy Klientów we wdrażaniu konkretnych, punktowych rozwiązań, prowadzeniu projektów czy szkoleniach dla zespołów, a w niektórych przypadkach nawet fachowym doradztwem przy wyborze dostawcy sprzętu i usług. 

Nasz zespół techniczny posiada szaroką wiedzę i doświadczenie z zakresu budowy, utrzymania i zarządzania środowiskami wirtualnymi, cloudowymi, systemów backup oraz disaster recovery.

konsumpcja-IT

Modele dostarczania

Znalezienie najlepszych programistów administratorów i architektów jest zadaniem trudnym, kosztownym a niejednokrotnie zupełnie nie skalowalnym. Dlatego oferujemy kompleksową obsługę IT. Nasi eksperci są do Państwa dyspozycji na każdym etapie budowy, instalacji i administracji EDC.